APDROŠINĀŠANAS REMONTS

APDROŠINĀŠANAS REMONTS

2020-03-01

Mēs sadarbojamies ar šdiem apdrošinātājiem.

Willis Towers Watson (LMT iekārtu apdrošināšana)

AON (Bite ekrānu apdrošināšana)

Warranty Expert (Tet un citu tirgotāju iekārtu apdrošināšana)

Ja Tev ir cits apdrošinātājs, tad pirms iekārtas nodošanas remontā sazinies ar savu apdrošinātāju un vienojies, kad remontu veiksi pie mums. Ja nepieciešams mēs pirms remonta varam veikt diagnostiku un sagatavot slēdzienu par remonta izmaksām. 

Pirms iekārtas remonta, par apdrošināšanas gadījumu ir jāinformē apdrošinātājs, kurš izsniegs apdrošināšans pieteikuma numuru.

Ja Tev jau ir apdrošināšans pieteikuma numurs, tad doties uz sadaļu pieteikt remontu: http://demo49.izstrade.eu/pieteikt-remontu

Ja Tev nav pieteikuma numura, tad saņem to pie sava apdrošinātāja, sīkāku informāciju vari iegūt šeit: http://demo49.izstrade.eu/footer-menu/pakalpojumi/apdrosinasanas-apkalposana

Iekārtas apdrošināšana ir lieliska iespēja kā sevi pasargāt, gadījumos, kad nejauši tavs dārgais telefons, planšete vai viepulkstnis cietīs no kritiena, vai kādas citas sadzīviskas problēmas, tikai apdrošināšana spēs Tevi pasargāt no būtiskiem tēriņiem. 

Visbiežāk kritiena laikā cieš telefona ekrāns, kas apdrošinātam telefonam būtisku ietekmi uz lietotāja maciņu neatstāšu, taču veicot maksas remontu var sasniegt pat vairākus simtus eiro.